ÖVRIGT / Mattor / Hästtäcke 7627009
nr 762 7009
Hästtäcke
Senneh, tidigt 1900-tal, 180x75
Kondition: mindre hål, kantslitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:07:08
1.500 kr
1.600 kr
28 maj
Orientaliska Mattor
Tema med dekorativa och orientaliska mattor
Läs mer om Orientaliska Mattor